Panasonic ERJ-1TNF8870U
Res Thick Film 2512 887 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Panasonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2004-02-02
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Res Thick Film 2512 806 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 825ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 866 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC2512FK-07820RL
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 820Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512FK-07825RL
Res Thick Film 2512 825 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-U1TF9100U
Res Thick Film 2512 910 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
描述
Thick Film Chip Resistor, 2512, 1W 1% 887ohm, 7 inch reel
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 887 Ω, 1 W, ±1 %, ERJ1TNF8870U
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 887ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
ERJ FIXED RESISTOR 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 887Ohm 1W
Thick Film Resistors - SMD 2512 887ohms 1% Tol AEC-Q200