Panasonic ERJ-1TNF3323U
Res Thick Film 2512 332K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Burklin Elektronik
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2004-02-02
相关零件
Res Thick Film 2512 332K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 332000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 330K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-U1TF3003U
Res Thick Film 2512 300K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512FK-07330KL
Res Thick Film 2512 330K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1TYF334U
Res Thick Film 2512 330K Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 332 kΩ, 1 W, ±1 %, ERJ1TNF3323U
ERJ FIXED RESISTOR 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 332kOhm 1W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 332000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512