Panasonic ERJ-1GNJ753C
Res Thick Film 0201 75K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Panasonic
Datasheet0 页0 年前
3 个月趋势:
-1.53%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
相关零件
PanasonicERJ-1GEJ753C
Res Thick Film 0201 75K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0201JR-0775KL
Res Thick Film 0201 75K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1GEJ823C
Res Thick Film 0201 82K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201JR-0768KL
Res Thick Film 0201 68K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1GNJ683C
Res Thick Film 0201 68K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
Res Thick Film 0201 82K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
描述
ERJ FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 75kOhm 0.05W 1/20W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 75000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Thick Film Resistors - SMD 0201 75Kohm 5% HalogenFree AEC-Q200
ThickFilmChipResistor 0201 5%,HalogenFre 75K ohm 7 inch reel, Paper Tape
Thick Film Chip Resistor, 75000 ½, 5 %, 0.05 W