Panasonic ERJ-1GNJ563C
Res Thick Film 0201 56K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet0 页0 年前
3 个月趋势:
-16.13%
相关零件
PanasonicERJ-1GEJ563C
Res Thick Film 0201 56K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201JR-0756KL
Res Thick Film 0201 56K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1GEJ513C
Res Thick Film 0201 51K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0201JR-0751KL
Res Thick Film 0201 51K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0201FR-0756KL
Res Thick Film 0201 56K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 56000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Surface Mount, 0201
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 56000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 56kOhm ±200ppm/C
ThickFilmChipResistor 0201 5%,HalogenFre 56K ohm 7 inch reel, Paper Tape
Thick Film Chip Resistor, 56000 ½, 5 %, 0.05 W