Panasonic ERJ-1GNJ3R6C
Res Thick Film 0201 3.6 Ohm 5% 1/20W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD SMD T/R
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICERJ-1GNJ3R6C10,5071703Tape & Reel
5h
Onlinecomponents.comERJ-1GNJ3R6C015KBulk
Master ElectronicsERJ-1GNJ3R6C015K
AvnetERJ-1GNJ3R6C015K
9h
FarnellERJ1GNJ3R6C030KTape & Reel
6h
数据表和文档
Panasonic
Datasheet0 页0 年前
3 个月趋势:
-58.81%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
相关零件
PanasonicERJ-1GEJ3R6C
Res Thick Film 0201 3.6 Ohm 5% 1/20W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GEJ3R3C
Res Thick Film 0201 3.3 Ohm 5% 1/20W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GEJ3R9C
Res Thick Film 0201 3.9 Ohm 5% 1/20W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201JR-073R6L
Res Thick Film 0201 3.6 Ohm 5% 0.05W(1/20W) -100ppm/C to 350ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0201JR-073R3L
Res Thick Film 0201 3.3 Ohm 5% 1/20W -100ppm/°C to 350ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0201JR-073R9L
Res Thick Film 0201 3.9 Ohm 5% 0.05W(1/20W) -100ppm/C to 350ppm/C Pad SMD T/R
描述
ERJ FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±5% -100/ +600ppm/C 3.6Ohm 0.05W 1/20W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 3.6ohm, 25V, 5% +/-Tol, -100,600ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Thick Film Resistors - SMD 0201 3.6ohm 5% HalogenFree AEC-Q200
ThickFilmChipResistor 0201 5%,HalogenFre 3.6 ohm 7 inch reel, Paper Tape
Thick Film Chip Resistor, 3.6 ½, 5 %, 0.05 W