Panasonic ERJ-1GNJ3R3C
Res Thick Film 0201 3.3 Ohm 5% 1/20W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
相关零件
PanasonicERJ-1GEJ3R3C
Res Thick Film 0201 3.3 Ohm 5% 1/20W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GEJ3R0C
Res Thick Film 0201 3 Ohm 5% 1/20W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GEJ3R6C
Res Thick Film 0201 3.6 Ohm 5% 1/20W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201JR-073R3L
Res Thick Film 0201 3.3 Ohm 5% 1/20W -100ppm/°C to 350ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0201JR-073R6L
Res Thick Film 0201 3.6 Ohm 5% 0.05W(1/20W) -100ppm/C to 350ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0201JR-073RL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0201 3Ohm 5% Paper T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 3.3ohm, 25V, 5% +/-Tol, -100,600ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Thick Film Chip Resistor, 3.3 ½, 5 %, 0.05 W
Panasonic SCT
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 3.3Ohm -100/ +600ppm/C
ThickFilmChipResistor 0201 5%,HalogenFre 3.3 ohm
Panasonic ERJ1GNJ3R3C - General Purpose Chip Resistors
Res, 3R3, 5%, 0.05W, Thick Film, 0201; Resistance:3.3Ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:50Mw; Resistor Case/Package:0201 [0603 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Voltage Rating:25V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ1GNJ3R3C