Panasonic ERJ-1GNJ3R0C
Res Thick Film 0201 3 Ohm 5% 1/20W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD SMD T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet0 页0 年前
3 个月趋势:
-0.05%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
PanasonicERJ-1GEJ3R0C
Res Thick Film 0201 3 Ohm 5% 1/20W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GEJ3R3C
Res Thick Film 0201 3.3 Ohm 5% 1/20W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GEJ2R7C
Res Thick Film 0201 2.7 Ohm 5% 1/20W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GNJ2R7C
Res Thick Film 0201 2.7 Ohm 5% 1/20W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD SMD T/R
Yageo GroupRC0201JR-073RL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0201 3Ohm 5% Paper T/R
Yageo GroupRC0201JR-073R3L
Res Thick Film 0201 3.3 Ohm 5% 1/20W -100ppm/°C to 350ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
描述
ERJ FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±5% -100/ +600ppm/C 3Ohm 0.05W 1/20W
THICK FILM CHIP RESISTOR 0201, 3 OHM,5%,T/R,
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 3ohm, 25V, 5% +/-Tol, -100,600ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Thick Film Resistors - SMD 0201 3ohm 5% HalogenFree AEC-Q200
ThickFilmChipResistor 0201 5%,HalogenFre 3 ohm 7
Panasonic ERJ1GNJ3R0C - General Purpose Chip Resistors
Res, 3R, 5%, 0.05W, Thick Film, 0201; Resistance:3Ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:50Mw; Resistor Case/Package:0201 [0603 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Voltage Rating:25V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ1GNJ3R0C