Panasonic ERJ-1GNJ243C
Res Thick Film 0201 24K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicERJ-1GEJ243C
Res Thick Film 0201 24K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201JR-0724KL
Res Thick Film 0201 24K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0201JR-0722KL
Res Thick Film 0201 22K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1GEJ223C
Res Thick Film 0201 22K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 24000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Surface Mount, 0201
PanasonicERJ-1GNF2402C
Res Thick Film 0201 24K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
描述
ERJ FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 24kOhm 0.05W 1/20W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 24000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Thick Film Resistors - SMD 0201 24Kohm 5% HalogenFree AEC-Q200
Thick Film Chip Resistor, 24000 ½, 5 %, 0.05 W
Panasonic SCT
ThickFilmChipResistor 0201 5%,HalogenFre 24K ohm