Panasonic ERJ-1GNJ183C
Res Thick Film 0201 18K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicERJ-1GEJ183C
Res Thick Film 0201 18K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Res Thick Film 0201 18K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0201JR-0718KL
Res Thick Film 0201 18K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0201FR-0718KL
50mW Thick Film Resistors 25V ±1% ±200ppm/℃ 18kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-1GEF1742C
Res Thick Film 0201 17.4K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GEF1652C
Res Thick Film 0201 16.5K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 18000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 18kOhm ±200ppm/C
ThickFilmChipResistor 0201 5%,HalogenFre 18K ohm 7 inch reel, Paper Tape
Thick Film Chip Resistor, 18000 ½, 5 %, 0.05 W