Panasonic ERJ-1GNJ155C
Res Thick Film 0201 1.5M Ohm 5% 1/20W -400ppm/°C to 150ppm/°C Molded SMD SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicERJ-1GEJ155C
Res Thick Film 0201 1.5M Ohm 5% 1/20W -400ppm/°C to 150ppm/°C Molded SMD Pressed Paper T/R
PanasonicERJ-1GEJ165C
Res Thick Film 0201 1.6M Ohm 5% 1/20W -400ppm/°C to 150ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0201JR-071M5L
Res Thick Film 0201 1.5M Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0201FR-071M5L
Res Thick Film 0201 1.5M Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0201JR-071M6L
Res Thick Film 0201 1.6M Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 1600000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Surface Mount, 0201
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 1.5e+06ohm, 25V, 5% +/-Tol, -400,150ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Thick Film Resistors - SMD 0201 1.5Mohm 5% HalogenFree AEC-Q200
ThickFilmChipResistor 0201 5%,HalogenFre 1.5M ohm 7 inch reel, Paper Tape
Thick Film Chip Resistor, 1500000 ½, 5 %, 0.05 W
Panasonic SCT
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 1.5MOhm -400/ +150ppm/C