Panasonic ERJ-1GNJ112C
Res Thick Film 0201 1.1K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet0 页0 年前
3 个月趋势:
-1.48%
Introduction Date2012-02-21
相关零件
PanasonicERJ-1GEJ112C
Res Thick Film 0201 1.1K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GEJ102C
Res Thick Film 0201 1K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201JR-071K1L
Res Thick Film 0201 1.1K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0201JR-071KL
Res Thick Film 0201 1K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
50mW Thick Film Resistors 30V ±5% ±200ppm/℃ 1kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-1GEJ122C
Res Thick Film 0201 1.2K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 1100ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 1.1kOhm ±200ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 0201 1.1Kohm 5% HalogenFree AEC-Q200
ThickFilmChipResistor 0201 5%,HalogenFre 1.1K ohm 7 inch reel, Paper Tape
Thick Film Chip Resistor, 1100 ½, 5 %, 0.05 W