Panasonic ERJ-1GNF6193C
Res Thick Film 0201 619K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页9 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
-0.02%
相关零件
PanasonicERJ-1GEF6193C
Res Thick Film 0201 619K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GEF6043C
Res Thick Film 0201 604K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Res Thick Film 0201 649K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201FR-07680KL
Res Thick Film 0201 680K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0201FR-07560KL
50mW Thick Film Resistors 25V ±1% ±200ppm/℃ 560kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 604000ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, 0201
描述
0201 619K ohms 1% thick film surface mount chip resistor
ERJ FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 619kOhm 0.05W 1/20W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 619000ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Thick Film Resistors - SMD 0201 619Kohm 1% HalogenFree AEC-Q200
Precision Thick Film Chip Resistor, 619000 ½, 1 %, 0.05 W
Panasonic SCT
Thickfilmchipresistor 0201 1%,halogenfre Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ1GNF6193C
ThickFilmChipResistor 0201 1%,HalogenFre 619K ohm