Panasonic ERJ-1GNF45R3C
Res Thick Film 0201 45.3 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
-1.11%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
PanasonicERJ-1GEF45R3C
Res Thick Film 0201 45.3 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Res Thick Film 0201 45.3 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0201 45.3 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0201 47 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0201 43 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1GEF44R2C
Res Thick Film 0201 44.2 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
描述
0201 45.3 Ohms 1% Thick Film Surface Mount Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 45.3ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 45.3Ohm ±200ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 0201 45.3ohm 1% HalogenFree AEC-Q200
Precision Thick Film Chip Resistor, 45.3 ½, 1 %, 0.05 W