Panasonic ERJ-1GNF4323C
Res Thick Film 0201 432K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页9 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
-0.68%
相关零件
PanasonicERJ-1GEF4323C
Res Thick Film 0201 432K Ohm 1% 0.05W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GEF4023C
Res Thick Film 0201 402K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Res Thick Film 0201 430K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201FR-07470KL
Res Thick Film 0201 470K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0201FR-07390KL
Res Thick Film 0201 390K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
描述
ERJ FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 432kOhm 0.05W 1/20W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 432000ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Thick Film Resistors - SMD 0201 432Kohm 1% HalogenFree AEC-Q200
Precision Thick Film Chip Resistor, 432000 ½, 1 %, 0.05 W
Panasonic SCT
Thickfilmchipresistor 0201 1%,halogenfre Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ1GNF4323C
ThickFilmChipResistor 0201 1%,HalogenFre 432K ohm