Panasonic ERJ-1GNF4120C
Res Thick Film 0201 412 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
PanasonicERJ-1GEF4120C
Res Thick Film 0201 412 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GEF3740C
Res Thick Film 0201 374 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Res Thick Film 0201 392 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201FR-07390RL
Res Thick Film 0201 390 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0201FR-07432RL
Res Thick Film 0201 432 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0201 453 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 412ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 412Ohm ±200ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 0201 412ohm 1% HalogenFree AEC-Q200
ThickFilmChipResistor 0201 1%,HalogenFre 412 ohm 7 inch reel, Paper Tape
Precision Thick Film Chip Resistor, 412 ½, 1 %, 0.05 W