Panasonic ERJ-1GNF2673C
Res Thick Film 0201 267K Ohm 1% 0.05W ±200ppm/°C Molded SMD T/R
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
VericalERJ-1GNF2673C15,00015K
TMEERJ1GNF2673C015K
6h
TTIERJ-1GNF2673C015KTape & Reel
19h
NewarkERJ1GNF2673C015KTape & Reel
Onlinecomponents.comERJ-1GNF2673C015KBulk
数据表和文档
Electro Sonic
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.36%
相关零件
PanasonicERJ-1GEF2673C
Res Thick Film 0201 267K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201FR-07270KL
Res Thick Film 0201 270K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1GNF2703C
50mW Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 270kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-1GEF2703C
Res Thick Film 0201 270K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201FR-07280KL
Res Thick Film 0201 280K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 243000ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, 0201
描述
ERJ Series 0201 267 kOhm 0.05 W ±1 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 267000ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 267kOhm ±200ppm/C
Precision Thick Film Chip Resistor, 267000 ½, 1 %, 0.05 W
Panasonic SCT
Thickfilmchipresistor 0201 1%,halogenfre Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ1GNF2673C
ThickFilmChipResistor 0201 1%,HalogenFre 267K ohm