Panasonic ERJ-1GNF2372C
Res Thick Film 0201 23.7K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页9 年前
JRH Electronics
3 个月趋势:
-1.21%
相关零件
PanasonicERJ-1GEF2372C
Res Thick Film 0201 23.7K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
MULTICOMP MC0201L6F2372SE Surface Mount Chip Resistor, Thick Film, MC Series, 23.7 kohm, 50 mW,1%, 25 V
PanasonicERJ-1GEF2262C
Res Thick Film 0201 22.6K Ohm 1% 0.05W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Res Thick Film 0201 23.2K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201FR-0722KL
Res Thick Film 0201 22K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0201FR-0724KL
Res Thick Film 0201 24K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 23700ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 23.7kOhm ±200ppm/C
Precision Thick Film Chip Resistor, 23700 ½, 1 %, 0.05 W
Panasonic SCT
Thickfilmchipresistor 0201 1%,halogenfre Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ1GNF2372C