Panasonic ERJ-1GNF1471C
Res Thick Film 0201 1.47K Ohm 1% 0.05W ±200ppm/°C Molded SMD T/R
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsERJ-1GNF1471C15,00015KTape & Reel
TTIERJ-1GNF1471C015KTape & Reel
7h
NewarkERJ1GNF1471C015KCut Tape
Onlinecomponents.comERJ-1GNF1471C015KBulk
AvnetERJ-1GNF1471C015K
3d
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-03-16
相关零件
PanasonicERJ-1GEF1471C
Res Thick Film 0201 1.47K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Res Thick Film 0201 1.47K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityCRG0201F1K47
Fixed Resistor, Thick Film, 0.05W, 1470ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
PanasonicERJ-1GEF1601C
Res Thick Film 0201 1.6K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201FR-071K5L
50Mw Thick Film Resistors 1% 200Ppm/ 1.5K 0201 Chip Resistor Surface Mount Rohs
Res Thick Film 0201 1.43K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
描述
ERJ FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 1.47kOhm 0.05W 1/20W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 1470ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Precision Thick Film Chip Resistor, 1470 ½, 1 %, 0.05 W
Panasonic SCT
Thickfilmchipresistor 0201 1%,halogenfre Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ1GNF1471C