Panasonic ERJ-1GNF13R3C
Res Thick Film 0201 13.3 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页9 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
-2.73%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
PanasonicERJ-1GEF13R3C
Res Thick Film 0201 13.3 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
50mW Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 13.3Ω 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0201FR-0712RL
RC Series 0201 12 Ohm 0.05 W ±1 % ±200 ppm/°C Surface Mount Thick Film Resistor
PanasonicERJ-1GEF12R7C
Res Thick Film 0201 12.7 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GEF13R0C
Res Thick Film 0201 13 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 14.3ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 13.3ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 13.3Ohm ±200ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 0201 13.3ohm 1% HalogenFree AEC-Q200
ThickFilmChipResistor 0201 1%,HalogenFre 13.3 ohm 7 inch reel, Paper Tape
Precision Thick Film Chip Resistor, 13.3 ½, 1 %, 0.05 W