Panasonic ERJ-1GNF1373C
Res Thick Film 0201 137K Ohm 1% 0.05W ±200ppm/°C Molded SMD T/R
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsERJ-1GNF1373C15,00015KTape & Reel
VericalERJ-1GNF1373C14,39014390
TTIERJ-1GNF1373C30,00015KTape & Reel
1h
NewarkERJ1GNF1373C015KCut Tape
Onlinecomponents.comERJ-1GNF1373C015KBulk
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页9 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
+49.36%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-03-16
相关零件
PanasonicERJ-1GEF1373C
Res Thick Film 0201 137K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GEF1503C
Res Thick Film 0201 150K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Res Thick Film 0201 133K Ohm 1% 0.05W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201FR-07140KL
Res Thick Film 0201 140K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0201 124K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0201FR-07150KL
Res Thick Film 0201 150K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
描述
0201 137K Ohms 1% Thick Film Surface Mount Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 137000ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 137kOhm ±200ppm/C
Precision Thick Film Chip Resistor, 137000 ½, 1 %, 0.05 W
Panasonic SCT
Thickfilmchipresistor 0201 1%,halogenfre Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ1GNF1373C
ThickFilmChipResistor 0201 1%,HalogenFre 137K ohm