Panasonic ERJ-1GNF12R7C
Res Thick Film 0201 12.7 Ohm 1% 0.05W ±200ppm/°C Molded SMD T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页9 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
-41.78%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-03-16
相关零件
PanasonicERJ-1GEF12R7C
Res Thick Film 0201 12.7 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201FR-0712RL
RC Series 0201 12 Ohm 0.05 W ±1 % ±200 ppm/°C Surface Mount Thick Film Resistor
PanasonicERJ-1GEF11R5C
Res Thick Film 0201 11.5 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GEF13R3C
Res Thick Film 0201 13.3 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 11.5ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
50mW Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 13.3Ω 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 12.7ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Thick Film Resistors - SMD 0201 12.7ohm 1% HalogenFree AEC-Q200
ThickFilmChipResistor 0201 1%,HalogenFre 12.7 ohm 7 inch reel, Paper Tape
RES SMD 12.7 OHM 1% 1/20W 0201
Precision Thick Film Chip Resistor, 12.7 ½, 1 %, 0.05 W