Panasonic ERJ-1GNF1213C
Res Thick Film 0201 121K Ohm 1% 0.05W ±200ppm/°C Molded SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Panasonic
Master Electronics
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicERJ-1GEF1213C
Res Thick Film 0201 121K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201FR-07121KL
Res Thick Film 0201 121K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1GEF1203C
Res Thick Film 0201 120K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201FR-07120KL
Res Thick Film 0201 120K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0201 133K Ohm 1% 0.05W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
描述
Precision Thick Film Chip Resistor, 121000 ½, 1 %, 0.05 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 121000ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 121kOhm ±200ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 0201 121Kohm 1% HalogenFree AEC-Q200
Thickfilmchipresistor 0201 1%,halogenfre Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ1GNF1213C
ThickFilmChipResistor 0201 1%,HalogenFre 121K ohm