Panasonic ERJ-1GNF1073C
Res Thick Film 0201 107K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TTIERJ-1GNF1073C30,00015KTape & Reel
21h
NewarkERJ1GNF1073C015KTape & Reel
Onlinecomponents.comERJ-1GNF1073C015KBulk
Master ElectronicsERJ-1GNF1073C015K
AvnetERJ-1GNF1073C015K
3d
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页9 年前
JRH Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.09%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-03-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-1GEF1073C
Res Thick Film 0201 107K Ohm 1% 0.05W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GEF1003C
Res Thick Film 0201 100K Ohm 1% 0.05W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201FR-07100KL
50mW Thick Film Resistors 25V ±1% ±200ppm/℃ 100kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0201 110K Ohm 1% 0.05W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Res Thick Film 0201 110K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0201FR-07110KL
描述
ERJ FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 107kOhm 0.05W 1/20W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 107000ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Thick Film Resistors - SMD 0201 107Kohm 1% HalogenFree AEC-Q200
Precision Thick Film Chip Resistor, 107000 ½, 1 %, 0.05 W
Panasonic SCT
Thickfilmchipresistor 0201 1%,halogenfre Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ1GNF1073C
ThickFilmChipResistor 0201 1%,HalogenFre 107K ohm