Panasonic ERJ-1GEF23R7C
Res Thick Film 0201 23.7 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页17 年前
JRH Electronics
3 个月趋势:
-13.70%
Introduction Date2004-02-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2020-03-31
LTD Date2020-04-01
相关零件
Yageo GroupRC0201FR-0723R7L
Res Thick Film 0201 23.7 Ohm 1% 0.05W(1/20W) 200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0201FR-0722RL
Res Thick Film 0201 22 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0201FR-0724RL
Res Thick Film 0201 24 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
描述
Thick Film Chip Resistor, 0201, 1% 23.7ohm, 100PPM, 7 inch reel
ERJ FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 23.7Ohm 0.05W 1/20W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 23.7ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201