Panasonic ERJ-1GEF15R4C
Res Thick Film 0201 15.4 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页17 年前
Master Electronics
DigiKey
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2004-02-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-03-31
LTD Date2020-04-01
相关零件
PanasonicERJ-1GNF15R4C
Res Thick Film 0201 15.4 Ohm 1% 0.05W ±200ppm/°C Molded SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 15.4ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, 0201
50mW Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 15.4Ω 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0201FR-0715RL
50mW Thick Film Resistors 25V ±1% ±200ppm/℃ 15Ω 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-1GNF15R0C
Res Thick Film 0201 15 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1GNF16R2C
Res Thick Film 0201 16.2 Ohm 1% 0.05W ±200ppm/°C Molded SMD T/R
描述
Thick Film Chip Resistor, 0201, 1% 15.4ohm, 100PPM, 7 inch reel
ERJ FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 15.4Ohm 0.05W 1/20W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 15.4ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201