Panasonic ERJ-14NF1781U
Res Thick Film 1210 1.78K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Panasonic
Master Electronics
DigiKey
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1998-02-25
相关零件
Res Thick Film 1210 1.78K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1210FR-071K8L
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 1.8kΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1210FR-071K74L
Res Thick Film 1210 1.74K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Epoxy Pad SMD T/R
Res Thick Film 1210 1.69K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC1210FR-071K62L
Res Thick Film 1210 1.62K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJP14F1801U
Res Thick Film 1210 1.8K Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
Res Thick Film 1210 1.78K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 1780ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210, CHIP
Precision Thick Film Chip Resistor, 1780 ½, 1 %, 0.5 W
Panasonic SCT
Thick Film Chip R,1210,1/4W,1%,Precision 1.78Kohm,