Panasonic ERJ-14BSJR12U
Res Thick Film 1210 0.12 Ohm 5% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet4 页9 年前
Master Electronics
Electro Sonic
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-14RSJR12U
ERJ Series 1210 0.12 Ohm 0.25 W ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 0.13ohm, 0.2071V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
PanasonicERJ14BSFR12U
Thick Film Low Ohmic Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-14BSFR12U
PanasonicERJ-14BSFR13U
Res Current Sense Thick Film 1210 0.13 Ohm 1% 1/2W 0ppm/°C to 200ppm/°C Molded Emboss T/R
Yageo GroupRL1210FR-070R12L
Res Thick Film 1210 0.12 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL1210FR-070R13L
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.13ohm, 0.255V, 1% +/-Tol, 600ppm/Cel, Surface Mount, 1210
描述
Thick Film Chip Resistor, 0402, 1/2W,1% 0.12ohms,
Thick Film Low Ohmic Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ14BSJR12U
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.12ohm, 0.2449V, 5% +/-Tol, 0,200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 0.5W 1/2W 120mOhm ±200ppm/C