Panasonic ERJ-14BSFR11U
ERJ FIXED RESISTOR 1210 (3225Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 110mOhm 0.5W 1/2W
Production
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet4 页9 年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERJ14BSFR12U
Thick Film Low Ohmic Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-14BSFR12U
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 1/2W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
PanasonicERJ-14BSFR10U
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-14RSFR10U
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 0.25W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRL1210FR-070R1L
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 0.667W(2/3W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.11ohm, 0.2345V, 1% +/-Tol, 0,200ppm/Cel, Surface Mount, 1210