Panasonic ERJ-12ZYJ2R4U
Res Thick Film 2010 2.4 Ohm 5% 0.75W(3/4W) -100ppm/C to 600ppm/C Molded SMD Embossed T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet0 页0 年前
Master Electronics
Burklin Elektronik
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-78.54%
相关零件
Res Thick Film 2010 2.4 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010JK-072R4L
Res Thick Film 2010 2.4 Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
Res Thick Film 2010 2.2 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC2010JK-072R2L
Res Thick Film 2010 2.2 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 2010 2.2 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupAC2010JK-072R2L
描述
ERJ FIXED RESISTOR 2010 (5025Metric) Chip Resistor ±5% -100/ +600ppm/C 2.4Ohm 0.75W 3/4W
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 2.4ohm, 7 inch reel
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 2.4ohm, 200V, 5% +/-Tol, -100,600ppm/Cel, Surface Mount, 2010