Panasonic ERJ-12ZYJ2R2U
Res Thick Film 2010 2.2 Ohm 5% 0.75W(3/4W) -100ppm/C to 600ppm/C Molded SMD Embossed T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet0 页0 年前
JRH Electronics
Farnell
element14 APAC
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.58%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Res Thick Film 2010 2.2 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC2010JK-072R2L
Res Thick Film 2010 2.2 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2010JK-072RL
750mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 2Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2010 2.4 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2010 2 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010JK-072R4L
Res Thick Film 2010 2.4 Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
描述
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 2.2 Ω, 0.75 W, ±5 %, ERJ12ZYJ2R2U
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 2.2ohm, 200V, 5% +/-Tol, -100,600ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Thick Film Resistors - SMD 2010 2.2ohms 5% Tol AEC-Q200
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 2.2 Ohm, 750 Mw, - 5%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ12ZYJ2R2U
Panasonic ERJ12ZYJ2R2U - General Purpose Chip Resistors
RES, 2R2, 5%, 0.75W, 2010, THICK FILM; Resistor Case Style: 2010 [5025 Metric]; Resistance: 2.2ohm; Product Range: ERJ12Z Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance Tol