Panasonic ERJ-12ZYJ114U
Res Thick Film 2010 110K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
Panasonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
DigiKey
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Res Thick Film 2010 110K Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD Blister T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 100000ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Res Thick Film 2010 120K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010JK-07110KL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2010 110kOhm 5% Emboss T/R
Yageo GroupRC2010JK-07120KL
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 120kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 110 kΩ, 0.75 W, ±5 %, ERJ12ZYJ114U
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 110Kohm, 7 inch reel
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 110000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Thick Film Chip Resistor, 110000 ½, 5 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Thick Film Resistors - SMD 2010 110Kohms 5% AEC-Q200