Panasonic ERJ-12ZQFR22U
Res Thick Film 2010 0.22 Ohm 1% 0.75W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页5 年前
Panasonic
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Yageo GroupRL2010FK-070R22L
750mW Thick Film Resistors ±1% ±600ppm/℃ 220mΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRL2010FK-070R2L
Res Thick Film 2010 0.2 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Metal Strip 2010 0.22 Ohm 1% 1/2W ±75ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
PanasonicERJ-C1BFR22U
Res Anti-Sulfured Thick Film 1020 0.22 Ohm 1% 2W ±200ppm/°C Molded Emboss T/R
MCR Series 0.22 Ohm ±1 % 0.5 W 2010 Surface Mount Fixed Resistor
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.5W, 0.22ohm, 0.3317V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
描述
Thick Film Chip R,2010,1/2W Low Ohmic1% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ12ZQFR22U
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.22ohm, 0.3317V, 1% +/-Tol, 0,200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
FIXED RESISTOR Chip Resistor 1% 600ppm/C 220mOhm 500mW