Panasonic ERJ-12YJ562U
Res Thick Film 1812 5.6K Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
描述
Thick Film Chip Resistor,1812, 1/2W 5% 5.6Kohm, 7
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 5600ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1812
Thick Film Chip Resistor, 5600 ½, 5 %, 0.75 W
Panasonic SCT
FIXED RESISTOR Chip Resistor 5% 200ppm/C 5.6kOhm 750mW