Panasonic ERJ-12YJ332U
Res Thick Film 1812 3.3K Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
Panasonic
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
描述
Thick Film Chip Resistor,1812, 1/2W 5% 3.3Kohm, 7
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 3300ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1812
Thick Film Chip Resistor, 3300 ½, 5 %, 0.75 W
Panasonic SCT
FIXED RESISTOR Chip Resistor 5% 200ppm/C 3.3kOhm 750mW