Panasonic ERJ-12YJ330U
Res Thick Film 1812 33 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1993-02-01
描述
Thick Film Chip Resistor,1812, 1/2W 5% 33ohm, 7 in
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 33ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1812
Thick Film Chip Resistor, 33 ½, 5 %, 0.75 W