Panasonic ERJ-12SF9093U
Res Thick Film 2010 909K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Panasonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-02-12
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Res Thick Film 2010 909K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-12SF8203U
Res Thick Film 2010 820K Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-12SF8253U
Res Thick Film 2010 825K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC2010FK-07820KL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2010 820kOhm 1% Emboss T/R
Res Thick Film 2010 866K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC2010FK-07910KL
2010 910k ohms 1% thick film surface mount chip resistor
描述
Thick Film Chip Resistor, 2010, 3/4W 1% 909Kohm, 7 inch reel
ERJ FIXED RESISTOR 2010 (5025Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 909kOhm 0.75W 3/4W
Precision Thick Film Chip Resistor, 909000 ½, 1 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 909000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010