Panasonic ERJ-12SF9090U
Res Thick Film 2010 909 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Panasonic
Master Electronics
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2002-02-12
相关零件
Yageo GroupRC2010FK-07909RL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2010 909Ohm 1% Emboss T/R
Res Thick Film 2010 909 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 825ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
PanasonicERJ-12SF8660U
Res Thick Film 2010 866 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2010 866 Ohm 1% 1/2W ±100ppm/°C SMD Blister T/R
PanasonicERJ-12SF8250U
Res Thick Film 2010 825 Ohm 1% 3/4W Ý100ppm/ÝC SMD Embossed Carrier T/R
描述
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 909 Ω, 0.75 W, ±1 %, ERJ12SF9090U
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 909ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Panasonic ERJ12SF9090U - General Purpose Chip Resistors
Thick Film Resistors - SMD 2010 909ohms 1% AEC-Q200