Panasonic ERJ-12SF6812U
Res Thick Film 2010 68.1K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页9 年前
Master Electronics
Burklin Elektronik
DigiKey
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Res Thick Film 2010 68.1K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC2010FK-0768K1L
Res Thick Film 2010 68.1K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC2010FK-0768K1L
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 68100ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Res Thick Film 2010 61.9K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 2010 64.9K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-12SF7152U
Res Thick Film 2010 71.5K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 68.1 kΩ, 0.75 W, ±1 %, ERJ12SF6812U
ERJ FIXED RESISTOR 2010 (5025Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 68.1kOhm 0.75W 3/4W
Thick Film Chip Resistor, 2010, 3/4W 1% 68.12ohm,
Precision Thick Film Chip Resistor, 68100 ½, 1 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 68100ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Thick Film Resistors - SMD 2010 68.1Kohms 1% AEC-Q200