Panasonic ERJ-12SF5621U
Res Thick Film 2010 5.62K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Burklin Elektronik
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Res Thick Film 2010 5.62K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2010 5.36K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2010 5.9K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010FK-075K1L
Res Thick Film 2010 5.1K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2010FK-075K6L
750mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 5.6kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 5360ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
描述
Thick Film Chip Resistor, 2010, 3/4W 1% 5.62Kohm, 7 inch reel
ERJ FIXED RESISTOR 2010 (5025Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 5.62kOhm 0.75W 3/4W
Precision Thick Film Chip Resistor, 5620 ½, 1 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 5620ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
RES 5.62K OHM 3/4W 1% 2010 SMD