Panasonic ERJ-12SF5363U
Res Thick Film 2010 536K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Burklin Elektronik
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Yageo GroupRC2010FK-07499KL
Res Thick Film 2010 499K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ12SF5603U
Res Thick Film 2010 560K Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-12SF4873U
Res Thick Film 2010 487K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
750mW Thick Film Resistors 300V ±1% ±100ppm/℃ 499kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2010 511K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 511000ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
描述
Thick Film Chip Resistor, 2010, 3/4W 1% 536Kohm, 7 inch reel
Precision Thick Film Chip Resistor, 536000 ½, 1 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 536000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010