Panasonic ERJ-12SF51R0U
Res Thick Film 2010 51 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Panasonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC2010FK-0747RL
Res Thick Film 2010 47 Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
Res Thick Film 2010 47.5 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010FK-0749R9L
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 49.9Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2010FK-0756RL
Res Thick Film 2010 56 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 53.6ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Res Thick Film 2010 48.7 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Thick Film Chip Resistor, 2010, 3/4W 1% 51ohm, 7 inch reel
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 51 Ω, 0.75 W, ±1 %, ERJ12SF51R0U
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 51ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
FIXED RESISTOR Chip Resistor 1% 100ppm/C 51Ohm 750mW
Panasonic ERJ12SF51R0U - General Purpose Chip Resistors
Thick Film Resistors - SMD 2010 51ohms 1% AEC-Q200