Panasonic ERJ-12SF4870U
Res Thick Film 2010 487 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
Master Electronics
Burklin Elektronik
Arrow Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
PanasonicERJ-12SF5110U
Res Thick Film 2010 511 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2010 470 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC2010FK-07475RL
Res Thick Film 2010 475 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2010FK-07470RL
Res Thick Film 2010 470 Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed T/R
Res, 499R, 1%, 0.75W, Thick Film, Smd Rohs Compliant: Yes |Yageo RC2010FK-07499RL
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 499ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
描述
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 487 Ω, 0.75 W, ±1 %, ERJ12SF4870U
ERJ FIXED RESISTOR 2010 (5025Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 487Ohm 0.75W 3/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 487ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010