Panasonic ERJ-12SF4021U
Res Thick Film 2010 4.02K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Panasonic
Master Electronics
Electro Sonic
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 4020ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Yageo GroupRC2010FK-073K65L
Res Thick Film 2010 3.65K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2010FK-074K3L
Res Thick Film 2010 4.3K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2010FK-073K9L
Res Thick Film 2010 3.9K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-12SF3741U
Res Thick Film 2010 3.74K Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2010 4.02K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 4.02 kΩ, 0.75 W, ±1 %, ERJ12SF4021U
Thick Film Chip Resistor, 2010, 3/4W 1% 4.02Kohm,
Precision Thick Film Chip Resistor, 4020 ½, 1 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 4020ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
2010 (5025Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm 0.75W 3/4W 4.02kOhm ±100ppm/C
RES 4.02K OHM 3/4W 1% 2010 SMD
Thick Film Resistors - SMD 2010 4.02Kohms 1% AEC-Q200