Panasonic ERJ-12SF23R2U
Res Thick Film 2010 23.2 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页9 年前
Master Electronics
Burklin Elektronik
Arrow Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-02-12
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 23.2ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Yageo GroupRC2010FK-0722RL
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 22Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ12SF22R0U
Res Thick Film 2010 22 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 24.9ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 24.3ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Res Thick Film 2010 22.1 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Thick Film Chip Resistor, 2010, 3/4W 1% 23.2ohm, 7 inch reel
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 23.2 Ω, 0.75 W, ±1 %, ERJ12SF23R2U
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 23.2ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Thick Film Resistors - SMD 2010 23.2ohms 1% AEC-Q200