Panasonic ERJ-12SF1962U
Res Thick Film 2010 19.6K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页9 年前
Master Electronics
Burklin Elektronik
DigiKey
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-02-12
相关零件
Res Thick Film 2010 20K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC2010FK-0720KL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 20000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Yageo GroupRC2010FK-0717K8L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2010 17.8kOhm 1% Emboss T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 20500ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
PanasonicERJ-12SF2152U
Res Thick Film 2010 21.5K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
ERJ FIXED RESISTOR 2010 (5025Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 19.6kOhm 0.75W 3/4W
Precision Thick Film Chip Resistor, 19600 ½, 1 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 19600ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010