Panasonic ERJ-12SF1961U
Res Thick Film 2010 1.96K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页9 年前
JRH Electronics
Electro Sonic
Burklin Elektronik
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.14%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-02-12
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 2000ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Res Thick Film 2010 1.8K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-12SF1801U
Res Thick Film 2010 1.8K Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC2010FK-071K8L
750mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 1.8kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2010FK-072KL
Res Thick Film 2010 2K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
描述
Thick Film Chip Resistor, 2010, 3/4W 1% 1.96Kohm, 7 inch reel
ERJ FIXED RESISTOR 2010 (5025Metric) Chip Resistor 卤1% 卤100ppm/C 1.96kOhm 0.75W 3/4W
Precision Thick Film Chip Resistor, 1960 ½, 1 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1960ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010