Panasonic ERJ-12SF1621U
Res Thick Film 2010 1.62K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Burklin Elektronik
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Yageo GroupRC2010FK-071K5L
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 1.5kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2010 1.54K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2010 1.47K Ohm 1% 1/2W ¦100ppm/¦C SMD Blister T/R
Yageo GroupRC2010FK-071K6L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2010 1.6kOhm 1% Emboss T/R
Yageo GroupRC2010FK-071K47L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2010 1.47kOhm 1% Emboss T/R
Res Thick Film 2010 1.5K Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Blister T/R
描述
Thick Film Chip Resistor, 2010, 3/4W 1% 1.62Kohm, 7 inch reel
Precision Thick Film Chip Resistor, 1620 ½, 1 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1620ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
2010 (5025Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm 0.75W 3/4W 1.62kOhm ±100ppm/C