Panasonic ERJ-12SF1331U
Res Thick Film 2010 1.33K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Burklin Elektronik
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-02-12
相关零件
Res Thick Film 2010 1.33K Ohm 1% 1/2W ±100ppm/°C SMD Blister T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 1330ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Res Thick Film 2010 1.2K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 2010 1.21K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC2010FK-071K2L
Res Thick Film 2010 1.2K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2010FK-071K3L
RC FIXED RESISTOR 2010 (5025Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 1.3kOhm 0.75W 3/4W
描述
Thick Film Chip Resistor, 2010, 3/4W 1% 1.33Kohm, 7 inch reel
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 1.33 kΩ, 0.75 W, ±1 %, ERJ12SF1331U
Precision Thick Film Chip Resistor, 1330 ½, 1 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1330ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
2010 (5025Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm 0.75W 3/4W 1.33kOhm ±100ppm/C
RES 1.33K OHM 3/4W 1% 2010 SMD
Thick Film Resistors - SMD 2010 1.33Kohms 1% AEC-Q200