Panasonic ERJ-12SF12R1U
Res Thick Film 2010 12.1 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Burklin Elektronik
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Yageo GroupRC2010FK-0712R1L
Res Thick Film 2010 12.1 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 2010 12.1 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2010 11 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 2010 13.3 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010FK-0712RL
Res Thick Film 2010 12 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2010FK-0713R3L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2010 13.3Ohm 1% Emboss T/R
描述
Precision Thick Film Chip Resistor, 12.1 ½, 1 %, 0.75 W
Panasonic SCT
ERJ FIXED RESISTOR 2010 (5025Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 12.1Ohm 0.75W 3/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 12.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010