Panasonic ERJ-12SF1200U
Res Thick Film 2010 120 Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Panasonic
Farnell
Newark
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Yageo GroupRC2010FK-07120RL
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 120Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2010FK-07110RL
Res Thick Film 2010 110 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 2010 130 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2010 130 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 2010 120 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 121ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
描述
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 120 Ω, 0.75 W, ±1 %, ERJ12SF1200U
Thick Film Chip Resistor, 2010, 3/4W 1% 120ohm, 7
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 120ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
FIXED RESISTOR Chip Resistor 1% 100ppm/C 120Ohm 750mW
Panasonic ERJ12SF1200U - General Purpose Chip Resistors
Thick Film Resistors - SMD 2010 120ohms 1% AEC-Q200
Res, 120R, 1%, 0.75W, 2010, Thick Film; Resistor Case Style:2010 [5025 Metric]; Resistance:120Ohm; Product Range:Erj12S Series; Voltage Rating:200V; Resistor Element Material:Thick Film; Power Rating:750Mw; Resistance Tolerance:± 1%;rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ12SF1200U